Nový byt a dům 2010

Exkurze – třída 1. IT a 2.IT (instalatér, truhlář)

Nový byt a dům 2010

16. mezinárodní veletrh staveb, renovace a zateplení

Únor 2010
V termínu od 25. 2. – 28. 2. 2010 se v Pražském veletržním areálu PVA Letňany uskutečnil již 16. ročník veletrhu NOVÝ BYT A DŮM. Hlavní myšlenkou tohoto veletrhu jsou úspory v bydlení. Představil se zde různorodý sortiment stavebních hmot, izolačních materiálů, novinky z oblasti výroby oken, dveří a podlah.
Za výrobce oken a dveří jmenujme společnosti Značková okna, TVT-okna, Šimůnek-okna a dveře, Galux, Hogga, Albo, TTK, D.O.S., Vetos, Caroli a řadu dalších. Nebudou chybět ani společnosti z oblasti stavebních materiálů v čele s firmami Wienerberger, Xella, Heluz, KM Beta, Betonové stavby a Sika. Společnost Wienerberger navíc připravila na svém stánku praktické ukázky zdění. Probíhat bude také zajímavý doprovodný program, který se ponese v duchu nízkoenergetického bydlení. Těšit se můžete na přehlídku moderních stavebních materiálů, kde přihlášené firmy vybudují ukázkovou zeď a představí tak svůj stavební materiál ve srovnání s ostatními. V přednáškovém sále uspořádají přednášky odborníci ze sdružení CENTRUM PASIVNÍHO DOMU a k dispozici bude také poradenské centrum organizace Centrum stavebního inženýrství – zde bude probíhat poradenství a to pro oblasti dotací, renovace a rozvoje bydlení.

16. ročník veletrhu Nový byt a dům bude nově doplněn o veletrh FLOOR EXPO se zaměřením na podlahy, podlahové krytiny, konstrukce podlah, zateplení a podlahovou chemii. Záštitu nad tímto veletrhem převzal CECH PODLAHÁŘŮ ČR, který přímo ve výstavní hale uspořádá přednášky a poradenství.

MODERNÍ NÁBYTEK 2010

Letošní výstava Moderní nábytek navazuje na úspěch loňského ročníku. V hale číslo 1 tak opět dostanou prostor společnosti, které se zabývají vybavením interiéru.

Představí se například společnost LEONARD-INNOVATION – výhradní dovozce dánské značky Innovation, kuchyně Moby, tradiční český výrobce kvalitních sedacích souprav – společnost JECH. Novou řadu kožených sedacích souprav a ložnic představí firma Carelli. Zajímavá bude také nabídka firem JV Pohoda, Jandík Woodexport a UNIS-N. Originální repliky historického nábytku naleznete na stánku společnosti PK interiér. Přehlídku doplní nabídka zdravého spaní na stáncích společností Eurotest a FH interier.

V dalších halách budou probíhat veletrhy DŘEVOSTAVBY, MODERNÍ VYTÁPĚNÍ, AQUASET, DŘEVOTECHNIKA a ZAHRADNÍ NÁBYTEK.

Věříme, že veletrhy přispějí k inspiraci pro stavby, rekonstrukce nebo zařízení interiéru Vašich domovů.