Veletrh Biostyl 2010

Exkurze – třída 2.K (kuchař), 1.F (kuchařské práce)

Veletrh Biostyl 2010

Duben 2010

Charakteristika veletrhu

Veletrhy ESOTERIKA, BIOSTYL a ECOWORLD jsou připraveny jako místo setkání všech, kteří mají zájem o sebe, své okolí a prostředí, ve kterém žijeme. Místo, kde se navazují osobní kontakty, potkáváte zajímavé lidi, kupujete hezké věci a v neposlední řadě se účastníte zajímavých přednášek a seminářů. Zkrátka místo, kde proudí energie života a každý si odnese domů něco pro sebe a své blízké. Veletrhy se letos budou konat již po šesté a pevně doufáme, že pro vás bude tato akce velkým přínosem. Vždy nás potěší, když potkáme známé tváře, a proto si prosím zapište do diářů: 9. – 11. 4. 2010, Výstaviště Praha – Holešovice, Průmyslový palác.
Ke zdravému životnímu stylu patří v dnešní době neodmyslitelně zájem o přírodní medicínu a biopotraviny. Veletrh zaměřený na BIOSTYL, nesoucí slogan „Vše pro Zemi… vše o Zemi“, představí filozofii bio stylu, známé i neznámé produkty, služby a novinky. Prostě vše dobré, o čem ještě možná ani nemáte ponětí…

Nad veletrhem BIOSTYL 2010 převzal záštitu ministr zemědělství ČR ing. Jakub Šebesta. Mezinárodní spolupráci, která jistě přinese příjemný vlahý vánek do světa českých přírodních a bio výrobků, zajišťuje Francie, která se stala první partnerskou zemí veletrhu. Na akci uvidíte bohaté expozice francouzských firem a ochutnáte BIO produkty této sluncem zaslíbené země. Odborným garantem se stal PRO – BIO Svaz ČR, který tento rok slaví 20leté výročí svého založení. Připravujeme společnou expozici členů svazu spojenou s výstavou fotografií ekologického zemědělství ČR. Odbornou „třešničkou na dortu“ bude kontraktační a odborná konference „BIOSTYL po Francouzsku“, která proběhne v pátek 9. 4. 2010 v Lapidáriu Národního Muzea.

Přímé propojení mezi zdravým životním stylem a hledáním věcí skrytých (neboli esoterických) reprezentuje veletrh ESOTERIKA, jenž představuje celou řadu cest a způsobů k poznání sebe sama, osobnímu a duchovnímu růstu. Veletrh představí mnoho (staro)nových technik a směrů, které se v této oblasti nabízejí. Významnou část veletrhů tvoří bohatý doprovodný program, který letos vynikne zejména pestrostí a různorodostí. Jednotliví přednášející jsou skutečné „špičky“ ve svých oborech.
Na ECOWORLDU se bude nabízet mnoho ekologicky šetrných výrobků a technických vymožeností. Tento ucelený soubor výrobků napoví jak se chovat ekologicky, tedy tak, abychom po sobě zanechali Zemi ve stejném stavu v jakém jsme na ni přišli. Partnerem veletrhu je CENIA, česká informační agentura životního prostředí. V rámci veletrhu také proběhne odborná konference pořádaná ve spolupráci se sdružením Eurosolar.cz na téma 100% obnovitelné energie.